Схема вязання пледа гачком: покрокова інструкція з фото для початківців. Вчимося вязати із квадратів, зигзагом

Схема в’язання пледа гачком – фото приклади виробів, красивих візерунків, схем з покроковою інструкцією та описом

Так часто у людей виникає бажання укутатися холодного дня м’яким пледом, що їх зігріватиме. Особливою популярністю користуються в’язані пледи. Вони мають широкі варіанти використання.

Ця річ може стати стильною деталлю інтер’єру, так і затишним покривалом для дитини. Або ж добрим подарунком. На сьогоднішній день є безліч різних варіантів, від простих і складніших, які дозволяють самостійно виготовити плед навіть тим, хто тільки починає.

  • Для виготовлення знадобиться пряжа. Її підбір здебільшого залежить саме від призначень для готової роботи. Наприклад, завдяки вовняним ниткам або ж користуючись акрилом із вовною, можна створити теплий плед для дорослих.
  • Якщо ж виріб буде призначений для дитини, тоді необхідно придбати нитки саме з написом «дитячі». Найчастіше до їх складу повинен входити акрил з бавовною та бамбуком. Ці нитки прийнято вважати змішаними. Але можна не використовувати нові мотки, застосовуючи залишки, що залишилися вдома.

Саме по самій товщині ниток підбираються гачок або спиці. Варто підібрати спеціальні спиці на волосіні (кругові), якщо в планах виготовити задуманий пледик саме цілим полотном великого розміру.

Варто пам’ятати, що волосінь обов’язково має бути одного діаметра зі спицями. Надалі це забезпечить вільне пересування петельок.