Як вязати пяту носка спицями: докладна інструкція з фото описом схем вязання для початківців

Як в’язати п’яту покроково: схеми в’язання на носінні спицями для початківців. Детальна інструкція з фото, порадами, описом

Ви готові поговорити про способи в’язання шкарпеток? Упевнена, ви погодитеся, що в’язання носка починається не з п’яти.

Незалежно від того якого рівня ваші навички у в’язанні, новачок ви чи майстриня, все починається з покупки пряжі. Навіть для такої простої дрібниці, як шкарпетки, важливо не помилитися з вибором.

Рекомендації від майстринь з в’язання

Чим м’якше, міцніше, приємніше на дотик пряжа, тим довше прослужать шкарпетки. Навантаження вони витримують чималі, та й стирають їх часто.

  • Еластичні шкарпетки приємно облягають ногу, більше зберігають тепло. Пряжу вибираємо: із додаванням синтетичної нитки, вовняну, змішану, акрилову.
  • Для лікувальних шкарпеток краще використовувати нитку з вовни (овеча, собача, козяча) Шкарпетки з такої пряжі грубіші. Справжнісінькі сільські. Цілком можуть послужити не один сезон холодів.
  • Ви налаштовані на найкращий результат і вже пров’язали частину носка до п’яти. Щоб вибрати відповідну форму п’яти, перегляньте фото в’язаних п’ят.
  • П’яту, як і весь носок, можна в’язати на різних спицях. Комусь зручно в’язати на чотирьох спицях, хтось воліє кругові спиці. Так, зараз є укорочені кругові спиці. До них треба звикнути.Робота на кругових спицях набагато естетичніше виходить. Не розтягуються стики та полотно цільне, рівне.

З такими спицями можна в транспорті спокійно продовжувати рукоділля, не боячись зачепити поруч сидячу людину, та й у сумці вони багато місця не займають.