Вязання речей для дітей спицями: покроковий майстер-клас зі схемами, візерунками модних моделей, огляд кращих ідей для початківців

В’язання речей для дітей спицями: фото модних моделей, схеми з візерунками та описом. Майстер-клас з в’язання дитячих речей
Вважається, що в’язанням для дітей займаються в основному бабусі. Насправді, зараз це вигідний бізнес. Багато жінок навчаються простим схемам та методам роботи зі спицями, гачком і заробляють вдома у будь-який зручний час.

Але ми розбиратимемося у в’язанні спицями для дітей, оскільки цей варіант популярніший і простий для початківців. Розглянемо нюанси, приклади розберемося у відповідних матеріалах.

З чого почати

Слід навчитися простим навичкам роботи зі спицями. Після цього можна переходити до вибору правильної пряжі для в’язання дитині. Що в цьому складного, «Набувай нитки та в’яжи!».

Справа в тому, що не всяка пряжа підходить для створення дитячого одягу. У цьому випадку важливо забезпечити комфортність та доступність руху малюка. Враховується вік хлопчика чи дівчинки. Сезон для використання речі та її призначення.

Як багато всього? Щоб не помилитися, необхідно ознайомитися з усіма порадами. Інакше можна почути невдоволення та докори, — «Бабуся твій светр коліт, не носитиму його в мене шкіра червона, пухирі з’явилися».








Ідеальна дитяча пряжа

Насправді такої немає. Навіть на різних фото в’язання для дітей від професіоналів можна побачити різні варіанти пряжі для однакових речей. Все залежить від індивідуального підходу та особистих уподобань дітей.

Один готовий терпіти поколювання, оскільки тепло чи річ модна інший краще одягне порваний, але комфортний одяг. Все ж таки розглянемо основні критерії вибору пряжі:

  • Зносостійкість. Більшість дітей дуже енергійні особи. Вони багато рухаються. Речі створюються стійкими до механічного впливу. Тому не допускається використання пряжі, яка сідає або тягнеться після першого прання. У разі використання неякісного матеріалу швидко з’являються затяжки та деформації виробу.
  • Гіпоалергенність. Шкіра дитини ще не має захисту проти впливу хімічних барвників або доданих синтетичних ниток. Тому потрібно уникати такі матеріали. Для цього ретельно вивчається склад на упаковці чи етикетці.
  • У деяких випадках шкіра відповідає алергічній реакцією на використання натуральної вовни. Тому варто перевірити перед роботою, щоб унеможливити таку неприємність.
  • М’якість. Діти дуже люблять м’який дотик одягу. Не можна допустити, щоб вона колола в якомусь місці.Слід обережно використовувати шви та додавати візерунки, оскільки вони можуть натерти до появи помітного подразнення шкіри.
  • Тому бавовна і шерсть варто використовувати на основі розведення акрилової або нейлонової нитки, вони помітно пом’якшують жорсткість цих матеріалів. Готовий виріб зможе експлуатувати навіть саму примхливу дитину.

  • Повноцінне збереження тепла. Будь-який виріб для зимового періоду року має зберігати тепло. Тому в процесі пошуку потрібної пряжі враховується рівень її тепловіддачі.

Гарний одяг зберігає та віддає тепло, повноцінно відводить вологу, оскільки він накопичується протягом активних ігор малюка.


















Тому вигідно використовувати комбінацію штучних та натуральних видів пряжі. Але останні мають становити не менше ніж 50% від загального складу.

Створимо плед для маленької дитини

Для роботи використовуємо ніжну турецьку пряжу GAZZAL BABY COTTON, оскільки вона відмінно розтягується та підходить для чутливої ​​шкіри немовлят.





У складі 60% бавовни та 40% акрилової нитки. Для роботи використовується спиця №3. Деякі моменти створюються гачком №2.

Виконання:

  • Приклад запропонований на основі пледа розміром 85/90 см;
  • Для основного полотна набирається 180 петель. В’язання виконується в техніці – хусткова в’язка, тобто лицьові петлі утворюються поворотними рядами;
  • Після цього виконується обв’язування гачком. 2 ряди методом СБН, 1 ряд СС2Н, тут потрібно додати атласну стрічку;
  • Далі 2 ряди методом СБН та робота завершується створенням обв’язки на основі схеми;
  • Для прикрас в кути додаються пряжки на основі стразів. Вони легко закріплюють контур стрічки.

Цей виріб відрізняється безпекою та комфортністю для немовляти.






Створюємо кофтинку для малюка

Схеми для в’язання дітям до року вважаються найпростішими, оскільки робота не відрізняється надто великим обсягом. Розберемося як створити виріб для дитини 0-3 місяці.

Як виконується:

  • Набирається 70 петлів;
  • Для 4-5 рядів використовується хусткова в’язка. На будь-якій поличці створюється перший отвір для майбутнього ґудзичка. Тепер можна формувати реглан;
  • З країв кожної полички необхідно відвести 3 петлі на основі порожнього шнура. Цей варіант замінює одну кнопкову петлю.
  • Така хитрість забезпечує відповідну форму та знижує розтяг;
  • Через кожен ряд на реглані додаються петлі. Додаткові можна в’язати хрещенням, щоб уникнути помітних дірочок;
  • Повинна вийде лінія реглану на основі 11 см, але допускається збільшення або зменшення;
  • Рукавички в’яжуться окремо;
  • Полички зі спинкою створюються монолітним полотном. Важливо не забувати створювати отвори для ґудзичка на основі ідентичного проміжку.

Важливо: Рукави створюються панчішними спицями. Завдяки цьому кофта виходить без швів, що збільшує комфортність малюкові.

Створимо светр для дівчинки

Використовуватимемо пряжу Rosetti Yarns Nymph, яка відноситься до LUX рівня якості. Вона створюється для використання на території Європи та США.

Відрізняється тактильними якостями, м’якістю на дотик. Відмінно утримує форму і не скочується навіть після безлічі прань.

Етапи роботи:

  • Використовуються кругові спиці;
  • Потрібно 22 петлі та 28 рядів;
  • Використовується панчоха;
  • Виконується в’язка знизу вгору, прошивається швами;
  • У процесі обробки петлі слід набирати навколо пройм. Виконується в’язка рядами – це необхідно для створення оборки виробу;
  • Петлі для створення коміра набираються та створюються по колу.

Завдяки цій ніжній та бархатистій пряжі створюється ідеальний светр для дівчинки. Розміри враховуються індивідуально та вносяться корективи у процес в’язання.

Ми розглянули процес підбору відповідного матеріалу та прості схеми для в’язання речей для дітей. Ця інформація стане основою для роботи та навчання початківців рукоділок.

Фото в’язаних речей спицями для дітей