Як вязати петлі спицями: вчимося робити рівні петлі, виворітні, кромкові, класичні, бабусини + фото кращих схем

Як в’язати петлі спицями: різні види петель та фото з покроковою інструкцією. Урок в’язання для початківців

В’язання — стародавнє хобі, яке популярне багато століть. В’язаний одяг теплий, приємно прилягає до тіла та екологічний. Список додаткових переваг в’язання можна продовжувати нескінченно.

Існує в’язаний одяг, серветки, вироби та інші предмети. Формат і сам виріб залежать тільки від фантазії майстра. На фотографіях нижче можна познайомитись із готовими в’язаними виробами.

Будова в’язана петля

Петля — основний елемент у в’язанні. З в’язаних петель виходять готові вироби. Нижче представлені фотографії в’язаних петель.

З чого складається

Коли виріб плететься, наступний ряд виконується під нахилом або паралельно до попереднього. Будова самої петлі залежить від цього фактора. Отже, за своєю будовою петля виконується з прямими або схрещеними стінками. Приклад дивіться на фотографії.

Від типу петлі залежить візерунок малюнку, форма виробу, якість, тягнучі та інші властивості. Приклади зразків різних виробів та форм представлені на фото нижче.

Головне, під час в’язання візерунків, слідкувати за кількістю петель у кожному ряді та кількістю самих рядів.

ПОРАДА: Бувають більш пухкі вироби або щільні. Щільність і тягучість майбутнього виробу є однією з основних якостей, які обов’язково треба враховувати. Від тягучості виробу залежить такий параметр, як усадка виробу після прання.