Схема вязання шали гачком своїми руками: покроковий майстер-клас для початківців. Вчимося вязати шаль за фото, схемами, уроками, інструкціями

Основні різновиди в’язаних шалей

Шаль можна зв’язати своїми руками по-різному. Вона розширюється з куточка або звужується від найширшої комірної частини. Деякі моделі в’яжуться віялом від центру, залежно від специфіки візерунка.

Вони можуть бути кольоровими та однотонними, також можна красиво поєднувати пряжу різної фактури.

  • Проста для відтворення схема в’язання шалі часто «подорожує» з блогу майстрині до груп соцмереж. Хтось може зв’язати щось подібне, це реально, коли є схема – розкішна шаль із осіннього листя.
  • Не можна виставляти виріб за чужою схемою, як «авторський», це плагіат. Нерідко повтор виглядає менш ефектно, ніж у автора, де вдало поєднується щільність в’язання, колір та якість пряжі, краса візерунка.





















Сьогодні мода на шалі ручної роботи знову відроджується, але дизайнери пропонують нові ідеї в’язання шалі. Їх із задоволенням підхопили італійки та француженки, наприклад, щоб недбало накидати поверх кашемірового пальта.

Тепла мохерова шаль, красиво закручена навколо шиї, поверх верхнього одягу, в холодні дні замінить хутряний комір або теплий капюшон.

Вироби в’яжуться суцільним полотном або з окремих елементів – квадратів, трикутників, шестигранників. Розкішно виглядає модель із великих об’ємних кольорів на основі шестикутника.

Велику шаль з широкою облямівкою та довгою бахромою можна застібати на брошку та шпильку, загорнувши «шалевим коміром. Вона виглядатиме у вигляді розкішного пончо, як на фото в’язаної шалі.