Ангел своїми руками поетапно: майстер-клас виготовлення прикрас та виробів на ялинку (150 фото найкращих ідей)

Ангел із тканини

Ангела можна виготовити з різних матеріалів, хтось віддасть перевагу паперу та картону, іншій тканині та фетру. Розглянемо варіант створення ангела із тканини.Матеріали для створення:

 • Тканина,
 • Клейовий пістолет,
 • Сітка,
 • Бусини,
 • Вата,
 • Стрічка тонка,
 • Кружево.

Процес створення:

 1. Вирізують квадрат із тканини (15/15см), складають навпіл, так, щоб лицьова сторона була всередині, тим самим одержуючи прямокутник. Яку тканину вибрати? Придбайте різну тканину за бажанням, це полотно або атласна тканина.
 2. Склеюють уздовж, залишають верх, через нього вивертають мішок і наповнюють ватою.
 3. Верх завертають з кожного боку на кут і клеять у середині
 4. Прикрашають мішок мереживом, використовують клейовий пістолет.
 5. Для створення голови беруть клапоть (10/10см) і формують кулю до 2 см. Його обертають тканиною і кріплять за допомогою нитки, зайве відрізайте.
 6. За бажанням голову прикрасьте намистинами або мереживом, утворивши з них корону.
 7. Для сукні: ділиться на 2 частини – тканинна (спина ангела), мереживна (лицьова частина). Першу частину роблять таким чином: шматочки по 20/20 см вимірюють по тулубу, вони повинні при цьому виступати близько 2 см, зайве відрізати.
 8. Шматки мережива скласти всередину лицьовою стороною, приклеїти з боків, не забути вивернути. Підсумок – сукня-дзвіночок, його приклеюють до тіла ангела, при цьому верх надають форму коміра.
 9. Для створення крил, знадобиться стрічка або сітка (флористична). За бажанням використовують мереживо або тканину. Вирізають прямокутник (5 на 15 см), приклеюють центр і змінюють матеріал, повинен вийти метелик, закруглюють краї. Приклеїти крила, не страшно, якщо крила великі, підріжте їх.
 10. Створення петельки – береться тонка стрічка, відріжте, складіть та приклейте як хочете.