Як намалювати місто поетапно: олівцем та фарбами, легкий майстер-клас від художників, оригінальні ідеї створення малюнка

Задній план

На задньому плані будівлі мають бути трохи меншими, тому що вони знаходяться далі за все. Там краще мати найвищі будівлі, іноді розбавляючи їх невисокими житловими кварталами і жвавими вулицями.

Задній план малювати найлегше, тому що залишається домалювати лише дахи будівель, решта прихована іншими будівлями.

Між будівель не повинно бути порожнього місця в тих місцях, де можуть розташовуватися тротуари, пішохідні переходи та дороги.

Доробка

У майстер-класах для початківців дуже рідко можна зустріти доопрацювання малюнка, що вийшов. Цей пункт не означає сильну зміну, він має на увазі доведення картинки до ідеалу, певного задуму.






  • Процес доопрацювання може включати домальовування окремих елементах на будинках, таких як телевізійні антени, наприклад. Також велику увагу потрібно приділяти вежам зв’язку, особливо компактним, які встановлюються на дахах висоток.
  • Для промальовування маленьких деталей рекомендується використовувати тонкий та гострий олівець. Це дозволить створити акуратні лінії, які чудово впишуться у загальну картинку малюнка.
  • Під доопрацюванням також можна сприймати штрихування малюнка. Однак не в кожному задумі вона може бути доречною. Наприклад, якщо використовується проста техніка малювання, то штрихування можна не використовувати. Тому, що ця техніка показує схематичний стан речей.
  • Якщо застосовуються складніші, об’ємні техніки, то штрихування дозволяє створити ефект тіні та об’ємності будівель. Після того, як її буде нанесено, її потрібно буде розтушувати, щоб вийшла однорідна тінь, без різких ліній.



Навели один із прикладів того, як просто намалювати місто чи населений пункт. На такий малюнок піде не більше 1 години, а за бажання його можна доопрацювати, довести до ідеалу.