Як намалювати машину поетапно олівцем: легкий майстер-клас для дітей, малюємо машину своїми руками

Як намалювати машину покроково: інструкція для початківців, урок створення об’ємного малюнка олівцем

У даній статті йтиметься про малювання автомобілів. І всі інструкції з малювання автомобілів, звичайно, покрокові, тому навіть ті, у кого немає таланту до малювання, зможуть без проблем відобразити транспортний засіб своєї мрії на папері.

Малювання автомобіля

Потрібне керівництво, як поетапно намалювати машину? Якщо так, то ця інструкція чудово підійде! У ній зібрані всі основні принципи та поради щодо малювання автомобіля.
Найпростіший спосіб

Як намалювати машину легко? Найпростіший варіант – взяти шаблон зображення та перемалювати його.

 1. Можна почати малювати передній капот автомобіля з контуру лобового скла.
 2. Наступний крок – окреслити задню частину автомобіля, потім провести лінію вниз та закрити нижні частини машини бічними дверима.
 3. Додають передній бампер та фари. Тепер сміливо приступають до «оснащення» машини крилами та колесами.
 4. Фух! Майже готово. Власне, можна сказати, що малюнок авто готовий, якщо не потрібно прикрашати машинку, тому що основним завданням було намалювати машину, а не розфарбувати.
 5. Але буде прикро, якщо все так і залишиться, тому що авто не виглядає блякло.
 6. Все-таки непогано розфарбувати картинку. Ось тепер машина мрії готова!Якщо такий спосіб здається занадто простим, тобто покрокова інструкція для дітей. Вона представлена ​​нижче.

Як поетапно намалювати машину

Як намалювати машину олівцем? На початковому етапі створюють загальний силует автомобіля.

 1. Для створення силуету краще не використовувати темні та суцільні лінії, тому що в майбутньому їх доведеться стерти.
 2. Тепер додають колеса, намагаючись зробити їх максимально круглими та гладкими. Потім створюють арки над ними та лінію вікна. Відзначають фари спереду та ззаду автомобіля. Не слід забувати про дзеркало заднього виду.
 3. Тепер зображують двері та додають лобове скло.Усередині покришок зображують диски, які також мають бути максимально круглими та симетричними. Після цього можна додати деякі деталі, наприклад, решітку радіатора та декоративні лінії на бампері.
 4. Якщо початковий уривковий і чорновий начерк автомобіля готовий, саме час приступити до роботи з останніми штрихами і більш детальною роботою над ескізом. Починаючи з передньої частини авто, все необхідно обвести темними та чіткими лініями, як це зазвичай буває на шаблонах малюнків авто.
 5. Після продовжують обводити та затемняти малюнок. Рухаючись до верху, лінії потрібно намагатися робити чіткішими та естетичнішими. Не слід забувати прати непотрібні позначки, коли процес створення зображення добігає кінця.
 6. Отже, інструкція, як поетапно намалювати машину, триває. Далі йтиметься про багажник. Обводять усі, надаючи лініям закінченого, чіткого вигляду. Потрібно пам’ятати про додавання декоративної лінії та вихлопної труби.
 7. На цьому етапі завершуються роботи з кузова автомобіля. Як і на попередніх етапах, тут потрібно буде обвести двері та створити ручки.
 8. Цей етап вимагає максимальної обережності. Обводять колеса та диски, щоб вони були ідеально круглими. Далі створюють центральну частину ободів і зображують спиці, що розходяться від центру до країв. Це один із варіантів, як просто намалювати колеса.
 9. Використовуючи штрихування, додають тіні в тих місцях, де це вказують зазвичай на шаблонах. Потім додають відблиски на скляні поверхні, щоб малюнок автомобіля виглядав більш об’ємним та естетичним.

Ура, повноцінний малюнок автомобіля готовий! Вийшло просто чудово. Як видно, намалювати машину поетапно не складає особливих труднощів.

Створення коліс для об’ємних малюнків

Поетапно олівцем малюють простий овал, щоб позначити форму колеса, і не забувають використовувати точки сходу, щоб дати їм перспективу.

Після роблять те саме з внутрішнім ободом і ковпаком у центрі колеса. Перспектива також впливає на ці еліпси.Варто звернути увагу на те, як вони знаходяться праворуч від центру колеса.

Оскільки деякі авто є важкими транспортними засобами, то вони не завжди бувають колеса зі спицями, оскільки ці типи колісних дисків не зможуть витримати ваги, які повинні нести.

Натомість вони мають міцні сталеві диски, які можуть мати хромовану обробку, і невеликі круглі отвори для відділення. У цьому випадку просто малюють невелике коло.

Коли авто знаходиться в перспективі, інші отвори, які також є колами, будуть здаватися більш овальними, тому потрібно буде намалювати кілька невеликих еліпсів, щоб зробити їх.

 • На задніх колесах це починають з малювання ще одного невеликого еліпса посередині передніх та задніх коліс.
 • Необхідно намалювати трохи більший еліпс, який утворює кордон для зовнішньої частини обода.
 • Щоб закінчити задні колеса, потрібно витягнути шини до центру та з’єднати внутрішній та зовнішній еліпси разом.


Додаткові елементи малюнку

Тут є можливість додати дрібні деталі, які додадуть машині індивідуальності.Як їх гарно намалювати? Можна розпочати з обробки бака збоку від моторного відсіку, а також верхніх вихлопних труб (це актуально для потужних позашляховиків), які зазвичай покриті блискучим хромом.

 • Тепер можемо зайнятися паливним баком. Наприклад, вантажівки мають по два такі баки з боків.
 • Також деякі авто мають сходи в кабіну. Їх також варто відобразити на малюнку. Важливо пам’ятати, що ці потужні машини дуже великі!

Готово! Вийшов чудовий автомобіль. Але не варто зупинятися на досягнутому. Удосконалюючи свої навички, вдасться досягти такого результату, при якому можна буде створювати такі малюнки самостійно, не зважаючи на інструкції та майстер-класи для початківців.

Однак важливо малювати самостійно, а не просто змальовувати чи обводити за контуром.

Малювання – це дуже цікавий процес. Напевно, у процесі створення машин на аркуші паперу було непомітно, як пролетів час. Залишається сподіватися, що воно не пройшло даремно, а принесло багато задоволення та позитивних емоцій. Проста техніка малювання якраз у цьому мала допомогти.

Фото малюнків машини