Як намалювати рибку покроково: майстер-клас для дітей зі створення малюнку фломастером та олівцем

За щучим велінням

Щука, одна з найпоширеніших риб, що мешкають у наших водоймах. Ця підводна хижачка стала героєм усіма улюблених російських народних казок та байок.

Варто розібратися: як намалювати і цю рибку, поетапно.

  1. Тиска у щуки подовжена, тому в середині листочка малюється досить витягнутий овал і ділиться тонкою «умовною» лінією вздовж, рівно навпіл.
  2. Далі намічаємо контури голови та основу хвоста.Ці частини теж мають подовжену форму, але виглядають значно тоншими за середню частину. Зайві лінії стираються гумкою.
  3. Домальовується хвіст. Спинний плавець, в даному випадку, розташовується ближче до хвостової частини тулуба, його позначають довгастою хвилястою лінією. Так само малюється нижній плавник і ще одна пара ближче до голови хижака.
  4. Тепер, можна зайнятися мордочкою щуки. Малюється око і зяброва пластина. Рот позначається довгою, трохи вигнутою лінією, а нижня щелепа трохи видається вперед.
  5. На кожному плавнику промальовуються прожилки. Це надає об’ємності малюнку.
  6. Ще раз підтираються всі непотрібні лінії, і чіткіше промальовується контур риби. Можна приступати до фарбування малюнку.

Найчастіше, щуки мають зелені відтінки у своєму забарвленні. Їм це необхідно, щоб краще ховатися у водній рослинності.

Тому наша риба буде сіро-зеленого кольору.

Для роботи знадобиться:

  • Зелений,
  • Коричневий
  • І чорний, кольори.

Тіло щуки повністю покривається зеленим кольором. Потім, коричневим кольором допрацьовується відтінок на плавцях, лусочках та затінених місцях. Контури та очі рибки можна виділити чорним.