Як намалювати ромашку поетапно своїми руками: легкий майстер-клас для початківців з малювання олівцем ромашки

Як намалювати ромашку олівцем: ТОП найкращих уроків та покрокових інструкцій. Вчимося малювати квітку своїми руками

Не соромтеся використовувати будь-які інструменти та матеріали, які вам подобаються найбільше, рекомендуємо малювати олівцем вперше, щоб ви могли робити помилки і не турбується про це! Ніколи не соромтеся прати.

Давайте намалюємо поетапно олівцем ромашку. Ромашка дуже красива квітка, яку досить легко намалювати самостійно або з дитиною.






Таку квітку можна намалювати у поєднанні з полем (квітка росте на полі з іншими квітами) або у букеті у вазі. Такий чудовий натюрморт можна використовувати для подарунка або зображення на листівці.

Матеріали для створення малюнка

Для цього нам знадобиться:

  • Олівець простий м’який,
  • Терка,
  • Стружилка,
  • Альбомний лист,
  • Кольорові олівці, якщо ви вирішили прикрасити свою ромашку,
  • Планшет або ноутбук, якщо вам потрібний майстер-клас для початківців.

























Покрокова інструкція створення малюнка

  1. Намалюйте велике коло, яке трохи довше і нахилене (тільки трохи).
  2. Це коло визначатиме зовнішній край ромашки, і використовуватиметься лише як орієнтир, намалюйте це коло світліше, контур, зробіть його темнішим пізніше, хлопці.
  3. До середини кола, яке ми щойно намалювали, намалюйте злегка вигнуту криву. Крива має бути спрямована вниз вліво. Між цією зігнутою лінією та початковим колом має бути багато порожнього простору.
  4. Тепер додайте криву поверх останньої, яка буде більш округлою і крутою, на цьому етапі малюнок має виглядати як яйце із сонячною стороною вгору.
  5. Давайте почнемо додавати пелюстки, тепер фокус із малюванням пелюсток у тому, що пелюстки зростатимуть назовні від центральної точки. Таким чином, лінії з боків кожної пелюстки віддаляються від серцевини квітки.
  6. Подумайте про сонячні промені, що походять від сонця, пелюстки будуть мати аналогічний ефект. Наша маленька сонячна квітка на діаграмі нижче складе нам компанію, щоб нагадати нам про цей важливий момент. Почніть із додавання двох ліній, що відходять від пелюстки, а потім додайте криву, щоб з’єднати їх.
  7. Пелюстка має виходити на напрямне коло, яке ми спочатку намалювали, всі пелюстки потраплять у цей простір, тому ми намалювали це коло. Не поспішайте та прайте стільки, скільки вам потрібно!

Установка гарного фундаменту зробить це більш задовільним, це того варте. Наступний крок-пелюстка номер два. Давайте додамо ще один пелюстка поруч з останнім, слідуючи тим же крокам. Отже, для цього пелюстки ми збираємося залишити трохи місця, це допоможе нам створити розмір для квітки і надати їй природності.

Лінії країв цієї пелюстки рухаються вгору до лівого верхнього кута, переконайтеся, що захопили цей рух назовні. Тепер зробимо те саме з пелюстком, який знаходиться ззаду і ближче до центру.

Зверніть увагу, що крива, що з’єднує дві прямі лінії, на цьому пелюсті набагато плоскіша, ніж на останніх.

Застосовуємо фантазії для створення малюнка

Додайте пелюсток праворуч і залиште трохи місця між останнім намальованим нами. Пізніше ми заповнимо ці проміжки для нашарування пелюсток.

Цього разу намалюємо пелюстки трохи ширші за попередні. Зверніть увагу, наскільки вигнуті лінії краю.

  1. Отже, ми йдемо серцевиною і додаємо пелюстки, вони починають виглядати як квітка!
  2. На цій пелюстці лінії йдуть майже прямо вниз. Переконайтеся, що ці лінії злегка вигнуті, щоб вони не були занадто жорсткими.
  3. Давайте додамо криві між пелюстками, які ми спочатку малюємо, використовуючи порожній простір, додаємо ці дуже вигнуті лінії.
  4. Ці лінії є пелюстки, які знаходяться під тими, які ми вже намалювали раніше.
  5. Отримання цього перекриття буде ключем до передачі краси ромашки.
  6. Тепер ми додаємо ще одну криву у верхній лівий пустий простір.
  7. Для цього давайте спробуємо надати йому трохи крутішої кривої, він майже схожий на закруглений трикутник.
  8. Невеликі варіації пелюсток надають квітці індивідуальності і роблять її органічнішою.
  9. Давайте закінчимо нижні пелюстки, додавши останні кілька кривих у порожні місця.













Малюємо стебло квітки

  1. Намалюйте стебло, додавши дві вертикальні лінії, що стосуються кінці нижніх пелюсток.
  2. Зверніть увагу на те, як стебло намальоване трохи ліворуч від квітки, тому що ромашка, яку ми малюємо, дивиться вправо.
  3. Стебло з’єднується біля основи квітки і працює майже як шия, тому коли квітка повертається, або нахиляється, стебло здаватиметься не по центру.
  4. Додайте невеликі лінії на пелюстках, ближче до серцевини квітки. Ці лінії відходитимуть від центру, як краї пелюсток.
  5. Давайте додамо трохи тіней до серцевини на його нижній стороні. Зверніть увагу, не додаємо тіні вгору, тому що там не буде тіні.
  6. Погляньте на діаграму ліворуч і зверніть увагу на те, як я провів лінії, що описують округлість серцевини, жодна з ліній не є абсолютно прямою.
  7. Намалюйте аркуш, який з’єднується зі стеблом.Малюємо лист із невеликою вм’ятиною, щоб передати природне відчуття квітки.










Ви можете оформити свій лист як бажаєте! Тільки переконайтеся, що не закрили листом свої гарні пелюстки ромашки.

Останні штрихи

  1. Додайте штрихування в кутах пелюсток, де вони зустрічаються біля серцевини.
  2. Також додайте кілька ліній на свій пелюсток і затініть стебло, де воно проходить під квіткою, щоб надати йому більше обсягу.
  3. Кількість відтінків, що використовуються, залежить від особистих переваг, тому не соромтеся експериментувати.

Ось така нескладна покрокова інструкція для дітей. Цей мінімалістичний стиль затінювання чудово підходить як покрокова інструкція для дітей.

Така проста техніка підійде для початківців.






Ми закінчили малюнок! Ось як виявляється намалювати ромашку легко.

Такі малюнки варто малювати зі своєю дитиною. Ромашка дуже прекрасна ніжна квітка. Для того, щоб ваша дитина красиво намалювала ромашку, варто їй показати насправді таку квітку.

Можна з’їздити за місто та подивитися як виглядає ромашкове поле.










Фото малюнків ромашки