Як намалювати тюльпан покроково своїми руками: вчимося малювати квіти легко олівцем та фарбами

Як намалювати тюльпан: поетапно легко та красиво, покроковий урок для початківців, огляд кращих ідей та незвичайних технік

Тюльпан – це квітка, яка безсумнівно давним-давно завоювала звання улюбленої квітки багатьох дівчат. Більшість із них тюльпани — це символ весни, відродження краси природи. Крім того, ця прекрасна квітка є і символом скромності та чистоти.

Живі тюльпани красиві, але й їхні зображення цілком варті уваги. Майстер-класи з малювання квітів для початківців завжди прийдуть на допомогу навіть у тому випадку, коли таланту в цій справі недостатньо.


Саме про те, як гарно намалювати тюльпан і йтиметься в даному матеріалі.

Проста форма тюльпану

Немає нічого простішого, ніж зобразити тюльпан у нерозкритому вигляді, адже бутон цієї квітки завжди зберігає ту саму форму.

Тому, якщо зайшла мова про те, як намалювати тюльпан легко, цей спосіб потрібно ставити на перше місце.

  1. Для початку, потрібно зробити начерк центральної частини бутону, що не розкрився.
  2. Не сильно натискаючи на олівець, необхідно намалювати посеред аркуша краплю, нижня частина якої буде трохи розтягнута.
  3. Далі, на кшталт троянди, малюємо дві пелюстки, які накладаються одна на одну.
  4. Після того, як основа намальована, необхідно стерти зайві лінії, додати в нижній частині бутона невелике ложе для квітки.
  5. Від цього чашолистка малюємо стебло і на ньому два овальні великі листи.
  6. Розфарбувати тюльпанчик краще ніжних тонів. Ідеально підійде рожевий або жовтий із додаванням червоного.Але можна проявити фантазію і пофарбувати бутончик у яскраво-жовтогарячий, або навіть фіолетовий колір. Тут все залежить від вашої уяви.

Така покрокова інструкція добре підійде для дітей.