Як намалювати ляльку поетапно своїми руками: вчимося малювати ляльок Барбі, ЛОЛ олівцем, майстер-клас для дітей

Як намалювати ляльку покроково – схеми створення гарного малюнка для дітей, незвичайні рішення та варіанти картинок

Любіміці дівчаток, а часом хлопчиків і навіть дорослих, ляльки завжди викликають інтерес та приємні емоції. Майстерність і любов, з якою вони виконані, завжди привабливі.

Розмаїття стилів та різні матеріали, з яких вони виготовлені, граціозність або, навпаки, дитяча безпосередність, наштовхує досить часто щасливих власників такого «скарбу» на думку про те, як гарно намалювати свою улюбленицю. У цьому завжди допоможе застосування навичок простої техніки малювання.

Якщо, наприклад, є бажання зобразити ляльку, схожу на казкову принцесу, то як просто її намалювати завжди підкаже або підходящий майстер-клас для початківців, або використання при малюванні покрокової інструкції для дітей.

Тоді можна буде й зробити відповідну для принцеси сукню, позначити гарні, багаті прикраси, високий на тій моді комір. Додасть роботі принади великі усміхнені очі та добрий вираз обличчя.

Щоправда, це трохи ускладнить виконання картинки, але спробувати буде цікаво. У цьому випадку лялька вийде правдоподібною та «справжньою».