Троянди орігамі з паперу своїми руками: поетапні схеми з описом, як скласти. Фото кращих ідей та варіантів для початківців

Троянда орігамі – найкращі фото схеми для початківців з майстер-класом, як скласти з паперу своїми руками

Роза є символом справжнього кохання, чуттєвості та жіночності, за що вона і отримала титул «королеви квітів». Але якщо купити цю квітку і поставити у воду, то вона максимум радуватиме око протягом тижня, а потім втратить свою красу.

Щоб уникнути такої ситуації, багато хто використовував як прикраси паперові троянди, виготовлені в техніці орігамі.Спіралеподібна троянда орігамі

Ця орігамі троянда відмінно підійде для творців-початківців, оскільки не вимагає великих тимчасових витрат і матеріалів. Для її виготовлення необхідно підготувати такі елементи:

  • Кольоровий папір;
  • Олівець;
  • Ножиці для вирізування дрібних деталей;
  • Клей у формі олівця.

Далі, слід дотримуватися такого плану виготовлення троянди:

  1. З прямокутного листа вирізається коло.
  2. Всередині основи креслиться спіраль типу, що виляє. Чим більш хвилястою буде лінія, тим у квітки буде оригінальніший зовнішній вигляд.
  3. Створена лінія вирізається із зовнішнього краю, скручується квітка та бутон.
  4. За допомогою клею всередині троянди з’єднуються пелюстки, це дозволить виробу не розходитися і утримувати необхідну форму.
  5. Після висихання виготовляють стебло рослини, для цього можна застосовувати папір, фольгу або натуральну гілку, обгорнуту стрічкою.
  6. Для створення листя використовують зелений кольоровий папір або стрічки аналогічного кольору. Виріб готовий.Якщо не було можливості придбати кольоровий папір, то троянду можна розфарбувати у будь-який колір за допомогою акварелі або гуаші.