Орігамі з паперу (130 фото): покроковий легкий майстер-клас для початківців, огляд кращих ідей виробів з паперу

Орігамі з паперу крок за кроком своїми руками: 130 фото ідей, як скласти. Найлегші схеми для початківців + інструкція

Орігамі – це стародавній вид мистецтва, який відомий у всьому світі. Воно передбачає складання різних фігурок із квадратних аркушів паперу, без використання додаткових матеріалів.

Це мистецтво має японське коріння, саме в країні Вранішнього сонця вперше почали займатися складанням аркушів паперу, створюючи з них справжні шедеври.

Ця чудова майстерність буде корисною як для дітей, так і для дорослих, реалізуючи творчий потенціал і допомагаючи чудово провести дозвілля.

Користування орігамі

Той, хто хоч раз пізнав фантастичний світ орігамі, більше не захоче покинути його. На фото орігамі з паперу можна побачити дивовижні шедеври, які можна створити власноруч.

Оригамі розвиває не лише уяву, а й змушує логічно мислити, бути уважним та зосередженим. Це заняття відмінно підійде для неусидливих дітей, воно допоможе спрямувати енергію у правильне русло.

У стародавній Японії орігамі займалися лише освічені люди, володіння цим мистецтвом вважалося ознакою розуму.За допомогою орігамі діти вчаться розпізнавати геометричні фігури швидше, ніж за будь-якого іншого заняття.

Перш ніж почати займатися орігамі, необхідно підготувати всі необхідні матеріали. Насамперед, це хороший щільний папір, від якості якого залежить якість самих фігурок.

Для всіх новачків рекомендується використовувати схеми, за якими потрібно загинати папір, не допускаючи помилок. У деяких випадках використовуються ножиці та клей, але це вже трохи інший вид орігамі.