Лебідь орігамі: покрокова інструкція, як зробити з паперу в техніці модульного орігамі (фото схеми, шаблони, ідеї виробів)

Лебідь орігамі поетапно своїми руками: ТОП фото найкращих ідей та новинок. Модульне орігамі для початківців

На фото орігамі-лебедя можна помітити, що він може мати зовсім різну форму та структуру. Також вироби відрізняються за розмірами, що дозволяє використовувати їх не просто як елемент інтер’єру або маленьку цікаву іграшку, але і як повноцінну підставку, наприклад під штучні квіти.

Існує велика кількість схем складання лебедів орігамі, розглянемо детальніше найпопулярніші з них. Вони ідеально підійдуть як для новачків, так і для просунутих у цьому мистецтві.

Модульне орігамі

Відмінний орігамі-лебідь для початківців. Ця схема добре підходить для новачків, тому що в цьому випадку вся фігура збирається з великої кількості однакових модулів.

Форму модуля можна підібрати самостійно, проте на початковому етапі рекомендується вибирати трикутник. Це, фактично, універсальна фігура, яка відмінно підходить для модульних виробів.





Покрокова інструкція:

Спершу потрібно зробити велику кількість заготовок.Точну кількість позначити важко, тому чим більше їх буде зроблено, тим краще. Згорнути класичний трикутник дуже просто, для цього підійде будь-який аркуш паперу.

Зверніть увагу, якщо використовуються аркуші альбомної орієнтації, їх необхідно буде обрізати, щоб надати квадратну форму. Це потрібно для того, щоб складені трикутники були рівними.


























Потрібно намагатися складати однакового розміру модуля, це позначиться на підсумковому зовнішньому вигляді фігури. Наведемо покрокову інструкцію зі створення орігамі-лебедя.

  1. Почати слід зі складання тулуба. Так буде зручніше, тому що це найбільша частина виробу.Після того, як вона буде зроблена, можна буде зручно прикріпити решту деталей. Щоб створити тулуб, потрібно викласти із трикутників об’ємний овал. Як опору можна використовувати каркас, але бажано, щоб фігура всередині не була порожнистою.
  2. Спочатку викладається нижня частина тулуба, вона є три лінії з трикутників. Потім ними накладається наступний шар, вже з чотирьох ліній. Так потрібно робити доти, доки будівництво не дійде до середини, після цього потрібно буде викладати шари на зменшення. Щоб скріпити модулі, потрібно використовувати клей, підійде момент, він склеює паперові деталі. Бажано використовувати прозорий, він не залишає слідів, якщо витече за краї.
  3. Після того, як буде створено тулуб фігури, можна приступати до створення крил. На цьому етапі потрібно визначитися, вони будуть притиснуті до тулуба, або будуть трохи підняті. У другому випадку не обійдеться без каркаса, в якості якого потрібно використовувати товстий дріт.
  4. Перший варіант виготовлення крил досить простий, потрібно просто викласти з трикутників притиснуті крила на тулубі, також приклеюючи їх до поверхні. У другому варіанті потрібно буде спочатку закріпити дріт у тулубі, він повинен бути цілісним для двох крил, так буде велика стійкість. Потім на цей дріт потрібно надіти перший шар заготовок, а на них вже наклеювати шари, що залишилися.
  5. Зробити шию досить просто, вона викладається також із трикутників у вигляді округлого, довгого конуса. Зверніть увагу, у справжнього лебедя шия трохи згинається знизу та вгорі, так само має бути і у фігури.
  6. Коли підійде час для створення голови, тут також є кілька можливих варіантів. Насамперед можна зробити з трьох трикутників один об’ємний, який буде служити головою. Потім на ньому потрібно буде з трикутників невеликого розміру позначити очі. Другий спосіб більш важкий, він є об’ємним складанням голови.
  7. На заключному етапі проводяться фарбувальні роботи, якщо це необхідно. Основний колір фігури білий, але потрібно позначити очі і дзьоб лебедя, для цього стануть у нагоді фарби або фломастери.