Квітка орігамі: фото найкращих ідей, проста інструкція для початківців. Схеми, шаблони, опис виготовлення квітів із паперу своїми руками

Квітка орігамі крок за кроком своїми руками: прості схеми з фото інструкцією. Вчимося робити гарні квіти з паперу

Якщо ви шукаєте прості ідеї модульних орігамі кольорів, ця стаття відповість на всі ваші запитання. Хоча квіти орігамі є одними з найпопулярніших проектів зі складання паперу, багато дизайнів квітів виходять далеко за межі можливостей новачка.

Приміром, троянда Кавасакі має 29 куль і включає як внутрішні, так і зовнішні перевернені складки. Це гарний дизайн, але неймовірно складний, якщо ви вивчаєте основи мистецтва складання паперу.


У цій статті ми розглянемо кілька проектів орігамі, і ви дізнаєтеся, як зробити квітку орігамі всього за кілька кроків.

Роза в техніці орігамі

Перше місце у категорії квіти орігамі для дітей, по праву займає цей проект троянди. Його настільки легко виконати, що у створенні орігамі може взяти участь дитина. Однак крихітні складки вимагають уваги до деталей, що може дратувати маленькі ручки.

 • Виберіть папір

У проекті використовуються кольорові квадрати паперу для нотаток, які мають однаковий колір з обох боків. Відрегулюйте розмір паперу, якщо потрібно змінити розмір кольору.Рада: Якщо ви хочете зробити двокольорову троянду, спробуйте акуратно пофарбувати акварельною фарбою вже складену квітку. Особливо гарна біла паперова троянда з червоними вкрапленнями.

Що вам знадобиться

 • Маленький дюбель або стрижень для скручування паперу
 • 1 квадрат червоного паперу
 • 1 квадрат зеленого паперу

Порядок роботи:

 1. Складіть базу. Складіть папір навпіл по горизонталі.
 2. Розверніть, потім складіть папір навпіл по вертикалі. Розкрийте ще раз.
 3. Обов’язково натискайте на лінії згину, щоб їх було легко побачити, коли папір буде розгорнутий.
 4. Складіть кожен кут у середню складку, щоб вийшла основа для орігамі.
 5. Сформуйте подвійний шар. Знову загніть кожен кут у середню складку. У виробі орігамі ця форма відома як подвійний млинець.
 6. Сформуйте потрійний млинець. Складіть кожен кут у середню складку втретє та востаннє. Ця форма відома як потрійний млинець.


Рада: Якщо ви працюєте з дрібним папером, зробити ці складки буде досить складно. При необхідності натисніть на складки нігтем, щоб створити чіткі лінії.

Зробіть пелюстки

 • Обережно загніть шари паперу, щоб сформувати пелюстки для вашої троянди. Тут м’яка складка створює найбільш природний вид квітки, тому в цьому випадку не натискайте надто сильно на складку.

Почніть складати листя

 • Щоб зробити листя для вашої троянди орігамі, вам знадобиться квадрат із зеленого паперу того ж розміру, що й червоний папір, який ви використовували для пелюсток троянд.
 • Зробіть основу аркуша, склавши папір навпіл за однією з діагоналей.