Орігамі ваза своїми руками: з модулів для початківців, покрокова схема складання вази для квітів з паперу (140 фото ідей виробів)

Орігамі ваза – покроковий майстер-клас складання вази з модулів своїми руками, 140 фото найкращих ідей та схем

Модульні орігамі вази, як і інші паперові орігамі, красиві та корисні. Послідовність складання виглядає складною, але насправді її досить просто.

Багато кроків є «повторними», тому, якщо врахувати це факт, процес дійсно не такий вже й складний. Ми підібрали пару нескладних інструкцій зі збирання паперових ваз.

Просто слідуйте простим покроковим інструкціям, і ви зможете зробити ці орігамі. Це зовсім нескладно, але вам потрібно уважно подивитися на фото орігамі вази, щоб переконатися, що ви все робите правильно.

Красива ваза в техніці орігамі

Ця ваза орігамі трохи складна у виготовленні, але вона чудова зі своїми чистими лініями та гарним силуетом.








Як інші вироби з паперу, ця ваза досить легка і може перекинутися. Помістіть у вазу щось важке (наприклад, декоративне каміння або жменю рису, або бобів).

 1. Почніть складання вази орігамі з квадратного аркуша паперу кольоровою стороною вгору. Складіть та розгорніть по діагоналях, щоб вийшла X-подібна складка.
 2. Переверніть папір. Складіть та розгорніть папір навпіл (зліва направо). Складіть папір навпіл (зверху вниз).
 3. Зробіть попередню базу. Для цього притисніть верхні кути один до одного вниз. Дозвольте передній частині дивитися на вас. Поверніть заслінку праворуч на себе.
 4. Вийшовши клапан ззаду, поверніть ліворуч. Це називається попередньою базою, і багато моделей орігамі починаються з цієї базової форми.
 5. Поверніть попередню основу так, щоб відкритий кінець було спрямовано вгору.
 6. Складіть ліву та праву заслінки. Зробіть складку під невеликим кутом, щоб ваза для орігамі була широкою вгорі та вузькою в основі.
 7. Повторіть те саме з двома задніми клапанами.
 8. Загніть нижній кінчик вгору (це буде основа вази).
 9. Поверніть кілька останніх кроків, щоб повернутися до попередньої бази.
 10. Виконайте складання основної ємності вази. Для цього підніміть верхній правий клапан, розділіть два шари паперу та вставте кут між двома шарами паперу. Складки повторюватимуть лінії, зроблені на кроці 6.
 11. Повторіть те саме з верхнім лівим клапаном.
 12. Повторіть складку центральної частини на двох задніх клапанах.
 13. Складіть верхню частину моделі (складайте трикутник).
 14. Цей крок непростий: знову загніть клапан і заправте його всередину моделі. Цей трикутний клапан повинен закривати два шари, видимі всередині паперу.
 15. Зверніть увагу, як тепер два кути знаходяться під трикутним клапаном. На наступному етапі задня частина має закривати кути.
 16. Повторіть те саме із заднім клапаном.
 17. Після того, як трикутні стулки будуть правильно складені, настав час рухатися далі. Подібно до повороту сторінок книги, поверніть верхній правий клапан вліво. На задній стороні моделі поверніть один клапан ліворуч.
 18. Знову відігніть верхню трикутну секцію назад і заправте всередину моделі. У такому разі складання виконується легко і просто.
 19. Повторіть ззаду.
 20. Сформуйте шийку вази: складіть у лівому та правому кутах. Зробіть вузьким у порівнянні із корпусом вази.
 21. Повторіть те саме зі зворотним боком.
 22. Розгорніть останні чотири складки.
 23. Знову виконайте складку центральної вази. Спочатку трохи підніміть праву верхню заслінку. Підсуньте шари паперу. Затисніть модель у червоної стрілки та натисніть на кут (зелену точку), щоб він опинився всередині шарів паперу. Виконуйте складки, зроблені на кроці 19.
 24. Повторіть те саме з лівою верхньою частиною моделі.
 25. Повторіть згинання циліндра на двох задніх кутах.
 26. Майже готово, просто треба розправити модель орігамі.

Вставте палець у центр вази та легко відкрийте шари паперу. Будьте обережні, щоб не розстебнути кутові складки (кроки з 22 до 24). Красива ваза орігамі чекає на квіти.