Птах орігамі: 120 простих схем для початківців з фото описом. Вчимося робити птаха з паперу за покроковою інструкцією

Птах орігамі: 120 фото з інструкцією, прості схеми з паперу для початківців, вчимося складати своїми руками

Птах-орігамі з паперу це універсальна фігурка, яка може використовуватися як самостійний елемент декору кімнати, і як талісман.

Техніка орігамі має велику кількість варіантів виконання, підійдуть як новачкам, так і досвідченим майстрам у цій справі. Розглянемо як зробити птицю орігамі в декількох найбільш популярних схемах, які підійдуть у більшості випадків.

Голуб у техніці орігамі

Птах голуб є символом світу, тому дуже часто можна зустріти сувеніри з цього птаха, також і талісмани. Можна виготовити такий самостійно, достатньо згорнути дві симетричні фігурки і розташувати їх один навпроти одного, щоб задум вийшов.

Починати потрібно з квадрата з паперу. Це стандартна фігура в техніці, з неї починається складання будь-якої фігури, незалежно від її складності.

  • Спершу потрібно розташувати квадрат таким чином, щоб одна з його вершин дивилася вгору. Після цього потрібно скласти квадрат навпіл, таким чином вийде трикутник. Акуратно прогладжуючи кути згинів, необхідно ще раз згорнути трикутник.
  • Фігура має нагадувати невеликий кораблик, який ніби стоїть на власній щоглі.
  • Після цього необхідно перевернути модель, щоб продовжити процес згортання. Потрібно відокремити верхній шар трикутника, щоб вийшов ромб.
  • Тепер фігуру потрібно повертати навпіл, починаючи зліва направо, виступаюча частина має бути відігнута назад, це буде крило. Також потрібно зігнути другу частину, щоб сформувати друге крило.
  • Щоб сформувати голову, потрібно зробити зворотну внутрішню складку, акуратно продавивши лінію згину посередині.
  • На цьому етапі фігурка голуба буде готова. Щоб зробити з неї талісман, можна написати на ній якесь послання, або зробити аналогічну фігурку, скріпити їх разом і повісити на видному місці, тоді вдома буде мир.