Обємне орігамі: із паперових модулів своїми руками. Покроковий майстер-клас для початківців (150 фото ідей та схем)

Об’ємне орігамі своїми руками: ТОП-150 фото найкращих ідей модульних виробів, схеми з паперу для початківців

Орігамі – це стародавнє мистецтво, яке вперше зародилося в Японії. Воно передбачає складання різних фігурок з аркушів паперу, без використання ножиць та клею.

Орігамі користується величезною популярністю серед дорослих та дітей, допомагаючи розвивати уяву та тренувати усидливість.

Існує кілька видів орігамі, одним з яких є об’ємні фігури орігамі. Такі фігурки виглядають дуже ефектно, тому мистецтво об’ємного орігамі варте того, щоб його освоїти.

Особливості об’ємного орігамі

Цей вид мистецтва орігамі став популярним у шістдесятих роках.

Світ дізнався про подібну техніку складання паперу від китайських іммігрантів, які незаконно проникли на територію США та потрапили до в’язниці. Щоб скоротити час, вони почали створити об’ємні модульні фігурки з паперу, завдяки чому така техніка стала відома на весь світ.Вигляд об’ємного орігамі був винайдений у Китаї, до того ж, практикувався він дуже давно. Відмінність модульного орігамі від класичного мистецтва полягає в тому, що фігурки виконуються з декількох аркушів паперу, вони вкладаються одна в одну на зразок модулів і виходять об’ємними.

Сполучною ланкою в цій техніці є кишені та загини, а також відсутність ножиць та клею в процесі складання.

Для об’ємного орігамі можна брати папір різних розмірів. На фото об’ємного орігамі можна побачити особливості будови тієї чи іншої фігурки, але найважливішим є виконання згинів.

Згини повинні мати рівні гострі краї, кожен паперовий шар повинен щільно прилягати один до одного. Усі куточки мають бути дуже рівними, тому в процесі роботи необхідно бути зосередженим та уважним.