Вироби із сірників: 120 фото оригінальних ідей та варіантів. Вчимося робити вироби з клеєм і без клею своїми руками

Навіщо цьому навчати дітей

Вироби із сірників своїми руками на довго займуть дітей. Вони не будуть проводити багато часу на вулиці у потенційно небезпечній компанії. Ця справа розвине уважність, дисципліну, дрібну моторику рук та самооцінку дитини.

Рішення нового завдання збільшить швидкість розвитку мозку. Але не варто наполягати на щоденному виготовленні різноманітних виробів.

Необхідно дозволити дитині продемонструвати вироби. Варто пообіцяти участь у виставці у разі створення якісного виробу, це мотивує малюка.

Створимо сірниковий кубик

Дуже важливо, щоб вироби з сірників для дітей не були складними, оскільки спочатку необхідно навчити основний досвід роботи з матеріалом.

Кубік вважається базовим виробом. На основі отриманих навичок можна працювати зі складнішими прикладами без використання клею.

Рада: Щоб не втратити низ і верх варто скористатися сірниками з різнокольоровими головками.








Етапи роботи:

  1. Підстава створюється з 7 елементів. Новий шар – 7 одиниць. Для прикладу використовуємо сірники із зеленою головкою. Це бічна сторона.
  2. Далі застосовуємо сині сірники. Створюємо ряд із 6 елементів.
  3. Викладаємо 7 одиниць хрест-навхрест. Зверху кладеться монета. Вона допомагає утримувати конструкцію. Злегка натискаємо на неї зверху і зрушуємо два верхні ряди для виставлення в зазор сірника вертикальним чином. Необхідна акуратність, оскільки конструкція ще не набула монолітної структури.
  4. Монета видаляється. Кубик обжимається виступаючі елементи, що продавлюються пальцями.
  5. Стінки виробу прошиваються нитками. На кути верхньої частини додається 4 зелені сірники.
  6. Вироблення перевертається. Внизу додаються сині сірники. Зелені елементи вирівнюються по відношенню до нижньої сторони кубика.
  7. Якщо все зроблено правильно, виріб повинен бути готовим.