Як намалювати кімнату покроково олівцем: опис, як малювати з меблями, зверху, в перспективі. Інструкції для дітей з картинками

Професійне малювання кімнати

Якщо майстер збирається малювати на папері, обов’язково потрібно викреслювати світлі лінії, які легко стерти. Для цього вибирають тонкий олівець НВ (твердо м’який варіант).

Зараз можна розглянути основні кроки майстер-класу для початківців, які допоможуть намалювати невеликий проект для своєї житлової площі.

Малюємо основу кімнати

Основа або малюнок починається з креслення лінії горизонту (бажано це робити за допомогою лінійки). Обов’язково слід пам’ятати про рівень очей.






Варто нагадати, що це лінія з погляду глядача щодо сцени (також відома як лінія горизонту). Точку сходу визначаємо прямо на цьому горизонті, зосередивши її посередині.

Як гарно намалювати інші деталі:

  • Потім слід викреслити задню стіну (в даному випадку це простий прямокутник).
  • Від точки сходження креслимо прямі лінії, що проходять через кожен кут цієї фігури до країв області малювання.
  • Після того, як майстер закінчив наносити напрямні, він стирає лінії перспективи всередині фігури, залишаючи лише лінію горизонту.

Важливо! На всіх етапах слід використовувати професійний олівець середньої м’якості. У цьому випадку помилкові лінії можна буде легко видалити.