Як намалювати жабу покроково своїми руками: легкий майстер-клас малювання жаби кольоровими олівцями

Як намалювати жабу поетапно: легка, цікава інструкція для дитини. Вчимося малювати жабу олівцем

Жаби хоч і здаються досить не приємними, насправді цілком милі та дуже корисні тварини. Вони легко знаходять чисту воду, допомагаючи тим самим людям.

Раніше на Русі жаб клали в діжку з молоком, щоб вони його охолоджували і молоко не скисало, оскільки холодильників не було.

Крім того, у більшості мультфільмів та казок жаби абсолютно невинні герої та часто допомагають іншим. Саме в мультфільмах ці тварини виглядають найпривабливішими та наймилішими.

Намалювати жабу, схожу на тих, яких зображають у мультфільмах — чудова ідея майстер-класу для початківців.
















Дитячий малюнок жаби олівцем

Для дітей найкраще підбирати майстер-класи, де описується, як намалювати жабу легко. Зараз ми розглянемо один із таких варіантів малювання за допомогою олівця.

Насамперед необхідно розмітити основу для жаби, а саме її голову та тулуб.

  1. Голова буде трохи приплюснутою овальною, а тільце кругле. На верхній лінії голови малюємо два круглі очі таким чином, щоб лінія голови розташовувалась точно по центру кожного ока. Далі малюємо задні лапки у нижній частині тулуба, а передні між ними від верхньої частини.
  2. Лапки будуть перетинчастими, як ласти. На передніх лапах по 4 пальці, а на задніх по три. На кінчиках пальців жаби мають невеликі круглі присоски, за допомогою яких вони не ковзають. Задні лапки повинні бути складені, як у коника, тому що завдяки цьому створюється пружний ефект під час стрибків.
  3. Тепер слід намалювати жабку рота, від якого починатиметься округле черевце. А так само додамо на очі зіниці і відблиски світла в них. Залишається тільки прикрасити нашого казкового жабка.





Для основної частини буде потрібний темно-зелений колір, а пузико та кругляшки на лапках будуть світлими, ближче до салатового. Це досить проста техніка малювання подарує діткам багато позитивних емоцій.

Легкий малюнок жаби

Є ще один варіант, як намалювати жабу олівцем, але вже без основних елементів.

  1. Для початку малюємо очі і між ними ставимо дві точки — це ніздрі жаби.
  2. Далі проводимо хвилясту лінію від одного ока до іншого таким чином, щоб чітко виділялися обидва століття і над ніздрями була невелика западина
  3. Далі малюємо нижню частину голови так само лінією від одного ока до іншого, але тут виділяємо щоки та верхню лінію рота.
  4. Від щоки до щоки малюємо нижню частину рота, шию та животик жаби. Далі нерівними лініями робимо лапки передні та задні.

Жаба готова, залишається її лише прикрасити на ваш смак. Ось, як красиво і просто намалювати таку квакушку.







Жаба на лілії

Жаби – любителі посидіти на водяних ліліях, які часто ростуть у болотистих місцевостях. Намалювати жабу на листку лілії дуже просто, якщо вдатися до допомоги поетапного малювання олівцем.

  1. Спершу потрібно намалювати коло, розташувавши його у верхній частині аркуша. Це буде основою для голови нашої жаби.
  2. По центру кола розташуємо дві точки — ніс жабка, трохи вище на рівній відстані від носа будуть очі.
  3. Нижче носика малюємо лінію рота, після чого можна окреслити в колі форму голови жаби.
  4. Після того, як готова голова, зайві лінії можна підтерти та перейти до малювання тулуба жаби та її лапок.
  5. Туло починаючи від підборіддя має йти трохи зморщеним в області шиї.
  6. Далі малюємо його округлим до самої лінії голови. Черевце жаби має вийти кругленьким, але не дуже пухким. А в центрі треба намалювати грудку.
  7. Лапки задні малюються зігнутими, як для стрибка, це звичайна поза для сидіння жаби. Передні лапки витягнуті рівно.
  8. Не забудемо на лапах жаби намалювати перетинки, за допомогою яких жаби плавають під водою. Також потрібно додати на лапах круглі присоски.
  9. Коли жаба готова, можна приступати до малювання аркуша водяної лілії. Вона має бути округлою, але на ній є трикутне вилучення з однієї зі сторін.
  10. Малюємо коло таким чином, щоб воно було під ногами жаби і домальовуємо в передній частині трикутник.
  11. Зовнішню лінію трикутника стираємо, щоб вийшов кут.

Для лілії потрібно домалювати бортики та прожилки від центру, які трохи не доходитимуть до країв. Все готове, можна розфарбувати нашу жабу.









Основна частина тіла жабка буде темно-зеленою, а животик пофарбували у жовтий. Водяна лілія має бути трохи світлішою, ніж тільце жаби.

Якщо говорити про те, як просто намалювати жабу, то подібний варіант підійде, як ніякий інший.

Жаба-царівна

Усім відомий мультфільм про царівну-жабу. Це добра казка, у якій жаба виглядала по-особливому. Крім корони, наша казкова красуня матиме великі очі і довгі намисто.

Далі розглянемо покрокову інструкцію для дітей.

  1. Почнемо з малювання двох великих очей, які розмістимо по центру аркуша. Між очима нижче промальовуємо довгу лінію рота.
  2. Навколо очей і рота малюємо голову, над очима піднімаємо брови, навколо куточків рота потрібно виділити Щічки.
  3. Далі на голові розміщуємо корону, яка складатиметься з трьох пелюсток із загостреними кінчиками та смуги кола. На кінчиках корони малюємо маленькі кульки.
  4. Наступним етапом малюємо худенькі тільця жаби, саме такою вона зображена у більшості мультфільмів. У центрі тільця буде розташований круглий животик.
  5. Далі малюємо на шиї жаби довгий ланцюжок і великих намистин, який по краях розтягнутий, тому що наша квакушка триматиме її в лапках. Навколо намистин малюємо пальчики передніх лапок, від них протягуємо лінії до тіла.
  6. Залишається лише намалювати задні лапи, які будуть витягнуті та злегка зігнуті в колінах. Олівцевий малюнок готовий, залишається додати царівні кольори.
  7. Тільце та голова яскраво-зелені, пузик та корона жовті. Можна намалювати під ногами жаби лілію або просто острівець землі.

Такі майстер-класи, в яких докладно описано, як намалювати жабу поетапно, допоможуть навіть дитині самостійно впоратися із завданням.










Фото малюнків жаби