Як намалювати Пушкіна олівцем покроково: вчимося малювати портрет легко і просто, поради від художників для початківців

Як намалювати Пушкіна поетапно: урок малювання портрета олівцем, поради та рекомендації від художників

Олександр Сергійович Пушкін – великий російський поет, відомий зі шкільної лави. Починаючи з молодших класів, дітей привчають любити та поважати творчість цього поета, яка стала справжньою класикою літератури.

Образ Пушкіна знає практично кожна людина, адже це багата спадщина Росії, яка стала непорушною частиною російської культури.

Багато початківців та досвідчених художників люблять малювати портрети Пушкіна, а знаючи, як намалювати Пушкіна легко, можна створити справжній шедевр за лічені хвилини.Портрет у профіль

Портретний жанр вважається одним із найскладніших, але знаючи важливі нюанси, можна освоїти навіть цей жанр. При малюванні портрета важливо дотримуватися пропорцій обличчя, а також відчути настрій людини та її характер.

Портрети малюються довго та поступово, але намалювати Пушкіна поетапно у профіль набагато простіше, ніж зобразити класика в анфас. Перш ніж приступити до малювання, необхідно ознайомитися з різними зображеннями поета та розібратися в особливостях його обличчя.


У Олександра Пушкіна був похилий лоб, довгий гострий ніс і маленький акуратний рот. Волосся класика завивались у кучері, що робило його образ ще більш романтичним та літературним.

  1. Малюємо лінію обличчя в профіль, похилий лоб і гострий ніс, маленький рот.
  2. Під час малювання потрібно користуватися допоміжними зображеннями та спиратися на них.
  3. Подібний майстер-клас для початківців стане чудовою підмогою для новачків у художній справі.
  4. Після зображення лінії профілю, малюємо кучеряве бакенбарди, очі і кучеряве волосся.

Важливо пам’ятати, що волосся класика було пишним і об’ємним, такою шевелюрою його нагородили арабські предки поета.