Як намалювати пістолет покроково олівцем: легкий майстер-клас для початківців, як намалювати револьвер та пістолет Макарова

Як намалювати пістолет поетапно: урок малювання пістолета за клітками олівцем (інструкції, схеми, картинки)

Майже всі хлопчики в тому чи іншому віці захоплюються зброєю, намагаються змайструвати її з різних матеріалів, а більшість намагаються хоч раз намалювати пістолет.

Загалом намалювати пістолет легко. Для цього необхідно дотримуватись певної послідовності дій і такий малюнок не викличе складнощів.

У цій статті докладно описано та показано етапи малювання пістолета, а також варіанти техніки малювання певних моделей зброї. Матеріал підійде як для дітей, так і для дорослих-початківців.

Матеріали для малювання

Перш ніж приступити до виконання роботи, потрібно підготувати необхідні матеріали для малюнку:

  • Графітовий олівець. Краще взяти кілька із різною твердістю стрижня. На твердих олівцях є маркування Н, на м’яких – В. Перед літерами написані цифри, що вказують на твердість грифеля. Чим більша цифра – тим вища твердість.
  • Ластик, що добре видаляє олівець і не залишає брудних слідів на папері.
  • Лінійка.
  • Альбомний папір або будь-який матеріал, на якому буде розміщено малюнок;
  • Кольорові олівці








Етапи малювання вогнепальної зброї

Розглянута далі послідовність дій визначає те, як намалювати пістолет олівцем поетапно.

  1. Почати варто з розмітки майбутнього пістолета на аркуші паперу. Олівцем малюємо прямокутник і ділимо його прямою горизонтальною лінією на дві частини.
  2. Малюємо приклад, проводячи плавну лінію вниз з кінця прямокутника.
  3. Тепер домальовуємо приклад прямокутника двома лініями, які перетинаються один з одним. Це і є місце для курка пістолета.
  4. Продовжуємо промальовувати деталі пістолета. Надаємо точність спускового гачка та чіткість прикладу.
  5. Для того, щоб вийшло красиво намалювати, можна переглянути зображення з пістолетом і детальніше вивчити всі його частини.
  6. Щойно курок і приклад готові переходимо до третього етапу.
  7. На цьому етапі додаємо у точній частині пістолет дрібні деталі. У прямокутнику, розділеному навпіл, у верхню половину домальовуємо сім вертикальних ліній.
  8. Вони покажуть ту частину, яка допомагає зручно та чітко фіксувати пістолет у руці.
  9. Так само у верхній частині прямокутника, приблизно посередині можна намалювати невеликий витягнутий отвір – він надасть вигляду 9 мм пістолета.
  10. Тепер за допомогою лінійки робимо дуло ідеально рівним.
  11. Переходимо до добре промальованого прикладу.Потрібно позначити всі дрібні деталі, тоді пістолет буде реалістичним.
  12. Олівцем виділяємо з внутрішньої сторони приклад виїмки для пальців і насамкінець стираємо зайві лінії від олівця.
  13. Тут можна розфарбувати пістолет за власним бажанням. Для цього краще використовувати кольорові олівці або завершити малюнок за допомогою м’якого простого олівця.

Малювання в техніці pixel

Це дуже проста техніка малювання, т.к. тут використовується папір у клітинку, і малюнок виконується за цими клітинами (пікселями). Така техніка чудово підійде для дітей.








Далі подано покрокову інструкцію малювання в цій техніці.

  1. На клітковому папері потрібно відзначити контур малюнка крапками. Це можна зробити за допомогою вирізаного трафарету пістолета.
  2. Тепер зафарбовуємо кольором ті клітини, які позначають контур зображення. Можна вибирати відразу олівці темних відтінків, схожих на колір металу.
  3. Плавних ліній не повинно бути, тільки чіткі квадрати. Тоді зображення вийде схожим на сильно збільшену фотографію, що передбачає техніка піксель.
  4. Можна заповнити внутрішній простір будь-яким кольором, що сподобався, або різними кольорами. Тут необов’язково дотримуватися схожості зі справжньою зброєю, т.к. такий пістолет буде схожий на іграшковий.

Види пістолетів для малювання.

На сьогоднішній день існує безліч різних видів пістолетів. Усі їх можна перенести на папір, але є зброя, яка потребує особливих навичок у образотворчому мистецтві та чимало часу на виконання.

Оскільки дана стаття написана для художників-початківців, далі представлений майстер – клас з малювання револьвера та пістолета Макарова.








Револьвер

Техніка малювання револьвера дуже проста і базується на раніше розглянутому алгоритмі.Сам револьвер має дуже просту конструкцію на відміну від сучасних видів зброї. Починати малювання потрібно з начерку.

  1. Спершу малюємо ручку за допомогою двох дугових ліній, з’єднаних між собою.
  2. Тепер зображаємо дуло револьвера за допомогою прямокутника. Плавною лінією з’єднуємо ручку та основну частину.
  3. Під перетином цих фрагментів малюємо пусковий гачок.
  4. Отвір у револьвера не округлий, тому нижня частина має бути рівною. На завершення деталізуємо курок.
  5. За допомогою лінійки ділимо дуло на 4 рівні прямокутники. Верхній та нижній трикутник потрібно трохи подовжити. Тонкими легкими лініями робимо малюнок барабана.
  6. Для цього на підставі револьвера необхідно накреслити прямокутник меншого розміру, ніж сам стовбур і на кінці цього прямокутника промалювати напівовали.
  7. Вгорі додаємо приціл і у вигляді двох кіл запобіжник. Тепер заштриховуємо нижню частину.

Все, револьвер готовий. Тепер його можна розфарбувати за бажанням. Як правило, для дула та курка використовують простий олівець, а для рукояті темно-коричневі відтінки.





Пістолет Макарова

Пістолет Макарова – один із найпопулярніших вогнепальних знарядь. Малюється він дуже просто і зробити це зможе кожен охочий. Тут будуть потрібні ті самі інструменти, які були перераховані вище.

  1. Спершу накидаємо контури графітовим олівцем. За допомогою лінійки під невеликим нахилом проводимо пряму лінію ручки.
  2. Знизу їй потрібно надати округлу форму. Потім виділяємо окремою лінією магазин для набоїв.
  3. По центру рукояті промальовуємо відрізки паралельні лініям зовнішніх сторін, а її верх закінчуємо опуклою плавною лінією.
  4. Від рукояті, як і робилося раніше, креслимо прямокутник, який відображатиме розміри дула.
  5. Тепер ділимо дуло на три рівні частини. Верхня фігура повинна бути трохи довшою за центральну, а центральна трохи довшою за нижню.
  6. На перетині дула та рукояті промальовуємо курок. Плавною лінією відзначаємо полуовал і всередині нього дугами зображаємо курок.
  7. На завершення позначаємо бойок, який має напівкруглу форму. Деталізуємо його за допомогою невеликих зигзагів.

Останнім штрихом наносимо рівну сітку на рукоятку та докреслюємо рівні смуги на верх.

Можна обвести контури пістолета чорною ручкою та оформити малюнок або простим, або кольоровими олівцями.


Фото малюнку пістолета